Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті Кривому Розі. saksaganvo.dp.ua

Атестація педагогів - 2018

1. План-графік

2. Заходи з атестації

3. Список на атестацію

4. Відкриті уроки

Атестація  педагогів – 2018  

Атестація  педагогічних  працівників  закладу  у  2018 році  проводиться відповідно  до  Законів  України   «Про освіту»,  «Про  загальну  середню  освіту», Типового  положення  про  атестацію  педагогічних  працівників,  затвердженого наказом  Міністерства  освіти  і  науки  України  від  06.10.2010  № 930  та зареєстрованого  в  Міністерстві  юстиції  України  14.12.2010 за № 1255/18550  (зі змінами  затвердженими  наказом  Міністерства  освіти  і  науки,  молоді  та  спорту України  від  20.12.2011  №1473),  наказів  Міністерства  освіти  і  науки  України  від 08.08.2013 № 1135  «Про  затвердження  змін  до  Типового  положення  про  атестацію  педагогічних  працівників»,  Департаменту  освіти  і  науки Дніпропетровської  обласної  державної  адміністрації  від  21.08.2017  № 453-к/тр «Про  склад  атестаційної  комісії,  проведення  атестації  керівних  кадрів  та педагогічних  працівників  навчальних  та  інших  закладів  у  2018 році»,  управління освіти  і  науки  виконкому  Криворізької  міськради  від  15.09.2017  № 314  «Про проведення  атестації  педагогічних  працівників  закладів  освіти   м. Кривого Рогу  в 2018 році»,  відділу  освіти  виконкому  Саксаганської  районної  у  місті  ради  від 19.09.2017 року   № 350  «Про  проведення  атестації  педагогічних  працівників  у 2018 році  та  склад  районної атестаційної  комісії»,  наказу  по  КНВК № 35  «Імпульс»  від 20.09.2017 року  №  102   «Про  створення  атестаційної  комісії  для  проведення  атестації  педагогічних  працівників  закладу  у  2018  році»  

Склад  атестаційної комісії:

1. Лисенко Р. С. - директор закладу, голова комісії;

2. Касьянова С. Р. - голова ПК, заступник голови комісії;

3. Никифорова Л.В. - заступник директора закладу, секретар  комісії;

4. Ольховська О. С. - заступник директора закладу, член комісії;

5. Кудлай  Л. В. - заступник директора закладу, член комісії;

6. Кучеренко О. І. - заступник директора закладу, член комісії;

7. Сидоренко С.В. – учитель початкових класів, член комісії;

8. Іващенко  О. В.. - керівник ШМК, член комісії;

9. Булахова Л.В. - учитель історії та правознавства, член комісії;

10. Ралко В. П. - методист РМК відділу освіти, член комісії (за згодою);

11.Кириченко О.М. - голова батьківської ради закладу, член комісії.